Stojany na prúty a hlásiče

V našej kategórií Stojany na prúty a hlásiče nakúpite tovar už od 0.89 €. K najčastejšie kupovaným patrí CAPERLAN Držiak Carp 4+1 a CAPERLAN Bodec Carp Stick 50/80, ale aj CAPERLAN Pf Pr-9. Zákazníci dobre hodnotia najmä CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900 V akcií kúpite aktuálne produkt WEDZE Pánske Spodné Tričko 900 Modré K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj WEDZE Dámske Spodné Nohavice 900 Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani WEDZE Pánske Spodné Nohavice 900. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Stojany na prúty a hlásiče a budete naozaj spokojní.

CAPERLAN Pf Pr-9

Naše tímy vývojárov navrhli tento výrobok pre rybárov, aby im umožnili loviť za každých podmienok a aby im uľahčili jednotlivé rybárske úkony.

CAPERLAN Bodec Seabord 100

Náš tím vývojárov, ktorí sú zároveň rybármi, vyvinul tento výrobok pre rybárov loviacich technikou surfcasting, ktorí hľadajú pevnú oporu pre svoj prút.

CAPERLAN Pf Pr-1 .

Naše tímy vývojárov vyvinuli tento odkladací valec na deličku, v ktorom sa spája ľahkosť, jednoduché používanie a stabilita.